GRANTEX 
brand, redesign, web, soc. sítě, dtp

Projekt redesignu brandu GRANTEX byl jeden z nejrozsáhlejších, jaký jsem kdy dělal sám. Šlo o hodně dynamickou práci, která se protáhla se téměř na rok. V průběhu přechodu na nový brand se totož proměnila celá firma. Přibyly dvě divize a změnily se i některé produkty a jejich prezentace.

Prvotní zadání: bylo ono klasické: „Potřebujeme nové logo a web”. Až brief a analýza ukázaly, jak rozsáhlý projekt to startujeme. GRANTEX je vlastně šest firem v jednom brandu, užil jsem si práci v hierarchiích a designové struktuře. Troufnu si říci, že rebranding a naše „designové” debaty podpořily celou kaskádu změn. Krátce po dokončení projektu společnost oznámila vstup velice silného strategického partnera.

BRAND

WEB

Šest divizí a k tomu jeden specifický zákaznický segment. Zadání zní: „Potřebujeme přehledné stránky...” Po analýze, která odhalila zajímavý rozptyl v tom, co chce kdo vlastně na stránkách mít, jsme navrhli informační bloky a složili obsah pro jednotlivé služby. 
Prezentace má nakonec slušný rozsah - přes 30 koncových stránek (bez landing pages pro kampaně) a v dotacích najdete na míru vytvořené filtrování.
A já děkuji všem, kteří mi pomohli dát dohromady obsah a podklady.

OSTATNÍ