CENTRUM MADLENKA,
web, sociální sítě, copy

Projekt přepracování stránek Madlenky jsme zvládli za skvělých 18 dní. Tak to vypadá, když má zadavatel jasno v tom, čeho chce dosáhnout, má fokus a připravené podklady.

Původní webová prezentace nepodporovala prohlížení v mobilních zařízeních. No a maminky na mateřské opravdu nemají čas jít a otevřít si počítač. Navíc co nenajdou hned, jako by neexistovalo. Mají prostě jiné starosti, což klade důraz i na jasnou strukturu podání informací a srozumitelný obsah.

Jak vidíte, mobilní zařízení používá přes 87% návštěvníků webu, takže jsme jim dali pohodlnou verzi webu, kterou si zaslouží . 

Celý projekt je o dětech a rodičích, takže nakonec zbyl i čas pohrát si s texty, aby se při hledání informací pobavili všichni.

Reference:

Miluju naše webovky !!! 

David zvládl v nehorázně rekordním čase zpracovat prezentaci, která perfektně zrcadlí myšlenku celé naší dětské akademie od sklepa až po půdu. Je radost směrovat teď maminky na web, který je přehledný a pohodlný i při ovládání jednou rukou. Tak totiž náš zákazník většinu dne funguje 😊

Alena Hadravová
majitelka & ředitelka